Produkcja

Wytwórnia Artykułów Kreślarskich RYSTOR to przedsiębiorstwo dysponujące nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą pracowników, znane od lat z solidności i dobrej jakości wyrobów.

Produkujemy w oparciu o najnowsze technologie światowe. Nasza produkcja skupia się głównie na uzdatnianiu i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy do tego linię nowoczesnych wtryskarek “BOY” sterowanych numerycznie, co gwarantuje pełną powtarzalność parametrów wtrysku. W przetwórstwie bazujemy na najlepszych tworzywach termoplastycznych (SAN, POLIPROPYLEN, POLIETYLEN, POLIWĘGLAN,ABS, itp.).

W procesie produkcji wkładów do długopisów i piór żelowych dysponujemy najnowszej generacji maszynami napełniającymi i wirówkami odpowietrzającymi sterowanymi komputerowo co zapewnia stałość technologicznych parametrów napełniania. Staranny dobór surowców, wysokiej klasy urządzenia produkcyjne i kontrolne oraz współpraca z doświadczonymi specjalistami zagranicznymi gwarantują najwyższą jakość naszej produkcji. W zakresie końcówek piszących, tuszu, tub do wkładów oraz saczków, współpracujemy z firmami o światowej renomie, mieszczące się w Szwajcarii, Belgii, Japonii, Niemczech i USA.

W dbałości o jakość naszych produktów wybieramy tylko najlepsze materiały i półprodukty. Montaż gotowych wyrobów odbywa się na urządzeniach automatycznych lub mechanicznych pozwalających na powtarzalność czynności montażowych zapewniając tym samym optymalną jakość produktów.
Firma korzysta z różnych programów dofinansowań Unii Europejskiej, które mają na celu wesprzeć inwestycje przedsiębiorstwa. W związku z powyższym Firma Rystor może rozwijać się bardzo dynamicznie, i unowocześniać park maszynowy oraz zapewnić pracownikom komfort pracy.Czytaj dalej: Narzędziownia